در مسیر بیداری
وارد شو و چیزی به من بیاموز. حتی یك كلمه!
درباره وبلاگ


به نام آنكه حق است همیشه

خدمت شما عزیزان سلام عرض میكنم.
این وبلاگ صرفآ برای اطلاع رسانی است.آنچه را مفید میدانم به شما میگویم و خواهش میكنم هرچه میدانید به ما بگویید حتی یك كلمه!

به امید آن حقیقتی كه جهانیان چشم به انتظارش هستند.

مدیر وبلاگ : مدیریت سایت
مطالب اخیر
برچسبها

این متن درباره مسئله روزنامه سلام و غائله 18 تیر است، ولی لازم است مقدمه گذرایی درباره حوادث منتج به این حادثه گفته شود.

در آذرماه 77 چند نفر از دگراندیشان مرموزانه به قتل میرسند. وزارت اطلاعات در بیانیه ای که خود وزیر اطلاعات از آن بی خبر است مسئولیت قتلها را به عهده میگیرد. وزیر اطلاعات (دری نجف آبادی) استعفا میدهد و یونسی جایگزین او میشود. در اوایل بهمن ماه 77 شهید سعید امامی (اسلامی) بازداشت میشود. در اواخر خردادماه به طرزی عجیب از دنیا میرود که نام آن را خودکشی گذاشتند و سپس با ربط دادن همه حوادث به او و با توجه به از میان برداشته شدنش، کل این غائله ختم میشود و مسببین داخلی و خارجی جان سالم به در میبرند و پرونده به این مهمی بسته میشود.شهید سعید امامی (اسلامی)


در تیرماه همان سال روزنامه سلام وابسته به موسوی خویینی ها پدر معنوی اصلاح طلبان که به طرزی عجیب به اسناد سری مملکت دسترسی دارد خبری را تیتر یک خود میکند که آغازگر حوادث بزرگی است. خبر این است: "سعید اسلامی پیشنهاد اصلاح قانون مطبوعات را داده است."این خبر حاوی کد وحشتناکی است و به منزله جنگ رسمی و علنی اصلاح طلبان با رهبری است، اصلاح قانون مطبوعات خواسته صریح رهبری بود و در یکی از سخنرانی ها به صراحت فرمودند که: "برخی مطبوعات تبدیل به پایگاه دشمن شده اند" و طرح اصلاح قانون مطبوعات به مجلس میرود.

شهید سعید امامی به جرم قتل های زنجیره ای دستگیر میشود و تهمت جاسوسی و عامل سیا و ... به وی می بندند و بعد هم او را خودکشی میکنند! و حال روزنامه سلام نامه محرمانه شهید امامی که حاوی پیشنهاد قانون اصلاح مطبوعات است را در روزنامه چاپ میکند. چیدن این پازلها کنار هم معنای بسیار خطرناکی دارد.

وزارت اطلاعات به دلیل این اقدام ضد امنیتی و مجرمانه از روزنامه سلام شکایت میکند. روزنامه توقیف میشود. اما پس از مدتی به طرز عجیبی و به دلایل نامعلومی شکایت خود را پس میگیرد، اقدامی که ناراحتی شدید رهبری را در پی داشت.

رهبری به شدت بابت این موضوع آزرده خاطر بودند و به یونسی وزیر وقت اطلاعات در جلسه ای با عتاب فرمودند: آقای یونسی شما چرا آمدی شکایتت را پس گرفتی؟ یعنی چی روزنامه سلام باز شود؟ آخه چه کشوری است شما درست کردید که نامه محرمانه او باید سر از روزنامه سلام در بیاورد، روزنامه ها بزنند، این چه مدیریتی است؟ شما اصلا مدیریت ندارید. تا یک احساس خطری کردید آمدید و عقب نشینی کردید و شکایت خودتان را پس گرفتید.
(به نقل از سخنرانی روح الله حسینیان در مدرسه حقانی)

تا اینجای تاریخ را همه میدانند، اما آنچه که از ذهن خیلی ها مغفول مانده این است که پس چرا روزنامه سلام بسته شد؟ چه کسی در آن بحبوحه به یاری رهبری شتافت و برای بستن این روزنامه فتنه انگیز همه تلاشش را کرد؟


دامن زدن روزنامه های زنجیره ای به موضوع بستن روزنامه سلام برای زمینه سازی آشوب و شورش


این روزنامه در آن برهه به دلیل شکایت شخصی چهار نفر از افراد حقیقی بسته شد و نه پیگیری وزارت اطلاعات. اشخاصی که با وجود هجمه ها و فشارهای شدید پای تهدیدها و سختی ها ایستادند و برای لبیک به خواسته رهبری با پیگیری شکایت خود در آن شرایط سخت عاقبت موفق به بستن روزنامه سلام شدند.


جلسه دادگاه روزنامه سلام


این چهار نفر عبارت بودند از:
حمیدرضا ترقی، درویش زاده نماینده وقت شهرستان دزفول، کامران دانشجو و نفر اصلی این اقدام انقلابی، کسی که بارها این انقلاب را از گردنه های سخت عبور داده است، محمود احمدی نژاد!


از راست به چپ: حمیدرضا ترقی، درویش زاده ، محمود احمدی نژاد و کامران دانشجو


کینه عمیق از احمدی نژاد، ریشه در تاریخ دارد، در تاریخ انقلاب. ریشه در ایستادگی همیشگی وی در برابر ظلم و نفاق، در برابر دسیسه های شیطانی مافیاهای زر و زور و تزویر.

قطعا بدون او وضع این نظام طور دیگری بود.پ.ن: تشکر عمیق دارم از دوستان عزیزم مجتبی سعیدی و نسل سومی که مرا در تکمیل اطلاعات مورد نیاز این متن یاری کردند.


منبع

http://oboudiat.blogfa.com/نوع مطلب : اندیـــــــــــــشــــــــــه، 
برچسب ها : نقش احمدی نژاد در یاری رهبری در فتنه قتل های زنجیره ای سال 78 چه بود؟،
لینک های مرتبط :
نظرات ()

موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic